שקי ענק וקוביות 1000 ליטר למכירה

שקי ענק וקוביות 1000 ליטר למכירה

 

חברת בוטבול דניאל מיחזור וסחר מחזיקה בניסיון של יותר מ- 20 שנים בטיפול בפסולת ואריזות, ובין היתר מתמחה בטיפול בשקי ענק וקוביות 1000 ליטר המיועדים לשימוש חוזר בתעשייה. במגרש החברה שבמפרץ חיפה עוברות האריזות תהליך קפדני של מיון, שטיפה ונטרול, ואלו הניתנות לשימוש חוזר מוצעות לרכישה עבור גורמים שונים במשק. מדובר בתהליך העומד בכל התנאים, התקנים והדרישות של הרשויות ושל המשרד להגנת הסביבה, ומבוצע על ידי עובדים המוכשרים לעבודה עם חומרים אלו. יש לציין כי חברתנו מחזיקה ברישיון ת.מ.י.ר, אותו אוכף חוק האריזות.

חיסכון כלכלי מהותי

שקי ענק וקוביות 1000 ליטר עשויים לשמש למגוון רחב של מטרות, החל באחסון חלקי ברזל ושבבי עץ, ועד לאחסון מרכיבים בתהליך הייצור ושל מוצרים נוזליים. יחד עם זאת, רכישה שוטפת ואפילו חד פעמית של אריזות חדשות כרוכה בהוצאה בלתי מבוטלת, העשויה להגיע בקלות לעשרות אלפי שקלים. מאידך, אריזות משומשות שעוברות תהליך השמשה חוזרת לתעשייה, נמכרות על ידינו במחירים הנמוכים במאות אחוזים בהשוואה לאריזות החדשות. כלומר, העבודה איתנו מקנה חיסכון כספי עצום לבעלי המפעל. יתרה מכך, תהליך הייצור של ביג-בגים וחביות 1000 ליטרים כרוך בניצול משאבים ובזיהום הסביבה, וכך גם השמדתם באתרים השונים. העברתם לשימוש חוזר בתעשייה מהווה חיסכון לכלל המשק, ובתוך כך תורמת תרומה משמעותית לאיכות הסביבה.

שקי ענק וקוביות 1000 ליטר שאנו מציעים

לפניכם מידע אודות האריזות שעוברות טיפול במגרש החברה, ומוצעות למכירה לשימוש חוזר בתעשייה:

  • שקי ענק – את הביג-בגים שלרוב אינם מכילים חומרים מסוכנים אנו מוכרים לשימוש חוזר למטרות שונות, כמו סוחרי ברזל, מי שנדרשים לאיסוף שבבי עץ, ומגוון שימושים במפעלים.
  • קוביות 1000 ליטר – לאחר שעברו שטיפה ובדיקה מטעמנו, נמכרות הקוביות למפעלים לצורך אחסון מוצרים כדוגמת זפת וכימיקלים שונים.

האריזות נקנות מגורמים שונים בתעשייה ועוברות במגרש החברה תהליכי מיון ושטיפה, וכן נטרול של חומרים מסוכנים במידת הצורך. בתוך כך מתקבלות החלטות באשר לתקינות האריזה ומוכנותה לשימוש חוזר, ובמידה שהיא אכן ראויה מעבירים אותה לאחסון במחסני החברה. לעומת זאת, אריזות שאינן ניתן לשימוש חוזר מועברות על ידנו למפעלי מיחזור ולאתרי הטמנה מורשים לצורך השמדה. יש לציין כי על פי צורך ובהתאם לכמויות המצוינות בחוזה מול הרוכש, אנו קונים ביג-בגים וחביות 1000 ליטר על מנת לעמוד במחויבויותינו. לקריאה על אריזות משומשות נוספות למכירה, לחץ כאן.