אריזות משומשות למכירה

אריזות משומשות למכירה בצפון

 

בעלי מפעלים נדרשים באופן שוטף לקניית אריזות מסוגים שונים עבור תהליכי הייצור ותוצריהם. ואולם, רכישתן של אריזות חדשות עשויה להגיע לסכומי עתק, המכבידים על סעיף ההוצאות של המפעל. על כן, פתרון משתלם ואף מועיל לסביבה, הינו רכישת אריזות משומשות שעברו טיפול מקצועי בחברת בוטבול דניאל מיחזור וסחר. אנו מציעים לבעלי מפעלים מתחומי תעשייה שונים מספר סוגי אריזות, אשר עברו אצלנו טיפול מפוקח ומאושר לצורך שימוש חוזר.

סוגי האריזות שאנו מציעים

חברתנו מציעה לבעלי מפעל מספר סוגים עיקריים של אריזות משומשות למכירה:

  • ג'ריקנים – מדובר בג'ריקנים בנפחים שבין 10 ל- 50 ליטרים, שבחלקם הכילו חומ"ס וברובם מיועדים לתעשיות כימיקלים. אנו מטפלים בג'ריקנים באמצעות תהליכי מיון, שטיפה ונטרול, כך שלא יהיו עוד בגדר חומ"ס, ועל מנת לנקוט משנה זהירות איננו מפנים אותם לתעשיית המזון. יש לציין כי חלק מהמוצרים נקנים במידת הצורך על ידינו ואינם מכילים חומ"ס, על מנת לספק לקונה את האריזות בהתאם להסכם.
  • חביות מתכת ופלסטיק – החביות עוברות במגרש החברה שטיפה ונטרול. את חביות המתכת הניתנות לשימוש חוזר אנו מוכרים בעיקר לחברות המשתמשות בצבעים, ואילו חביות הפלסטיק מועברות בחלקן לתחום הכימיקלים. לקריאה נוספת על ג'ריקנים וחביות למכירה לחץ כאן.
  • שקי ענק – את הביג-בגים שלרוב אינם מכילים חומרים מסוכנים אנו מוכרים לשימוש חוזר למטרות שונות, כמו סוחרי ברזל, מי שנדרשים לאיסוף שבבי עץ ומגוון שימושים במפעלים.
  • קוביות 1000 ליטר – לאחר שעברו שטיפה ובדיקה מטעמנו, נמכרות הקוביות למפעלים לצורך אחסון מוצרים כדוגמת זפת וכימיקלים שונים. לקריאה נוספת על מכירת שקי ענק וקוביות 1000 ליטר לחץ כאן.

יתרונות העבודה איתנו

ההפרשים שבין קניית אריזות חדשות למשומשות עשויים להגיע למאות אחוזים, ולסכומי כסף בלתי מבוטלים. על כן, העבודה עימנו חוסכת לבעלי המפעל ממון נכבד, ומפנה את הכסף למטרות תפעוליות אחרות. אנו מחזיקים בכל הציוד, הידע והאישורים הנדרשים מהרשויות ומהמשרד להגנת הסביבה, כולל רישיון ת.מ.י.ר, ומביאים ניסיון של למעלה מ- 20 בטיפול באריזות ופסולת. תהליך הטיפול באריזות המוצעות למכירה עומד בכל הסטנדרטים המחמירים ובתקן iso 9001, ומטופלים על ידי עובדים המוסמכים לעבודה עם חומרים מסוכנים ואחרים. מעבר לכך, העבודה עימנו גם תורמת רבות לאיכות הסביבה, ומהווה חיסכון ותרומה לא רק לקונה האריזות אלא לכלל החברה בישראל.